Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Efendioğlu Group

Efendioğlu Group
  • 18 Şubat 2020, 13:52

Efendioğlu Group

Efendioğlu Group Sakarya’da güvenin adresi olmaya devam ediyor. Sımsıcak evler mutlu çocuklar hedefiyle yola çıkan firma sizlere hizmet yarışında yüksek kaliteli ürünleriyle nakliye hizmeti de vermektedir.

 

Sakarya Kömür, Sakarya Odun, Sakarya Kum, Sakarya Nakliye Efendioğlu Group bünyesinde hizmette sınır tanımadan müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için Adapazarı Sakarya’da ve sizlere bir telefon kadar yakındır.

 

Bizlere duyduğunuz güvenle sorunsuz ve kazançlı alışverişlerinizle işlerimize ilk günkü heyecanla devam etmekteyiz. Efendioğlu Group güler yüzlü takım arkadaşları ile hizmeti kapınıza kadar taşımaktadır. Satışlarımız toptan ve perakende olarak devam ederken istediğiniz kilogramlarda da alabilme keyfini sizlere sunmaktayız.

 

Firmamız ülkemizde içeriğiyle değerli Adapazarı Kum satışını yaparak kamyon filosuyla şehir içi ve şehirler arası nakliyesini de gerçekleştirmektedir. Tecrübeli şoförlerimizle istediğiniz zamanda ürünlerin teslimi yapılır. Müşterilerimizin taleplerini eksiksiz ve kusursuz şekilde yerine getirmek için takım ruhu ile çalışmaktayız. Biz sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Amacımız tüm müşterilerimize en kaliteliyi en uygun fiyatlarla sunmaktır. Güler yüzlü mutlu müşteriler en büyük kazancımızdır. Ürün yelpazemizi sürekli olarak genişleterek yenilemekteyiz.

 

Sakarya Kum Fiyatları, Sakarya Kömür Fiyatları, Sakarya Odun Fiyatları, Sakarya Nakliye Fiyatları ile ilgili tekliflerimizi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz ve ürün bilgilendirmeleri için www.efendioglugroup.com sitesinden inceleme yapabilir bizlere telefon edebilirsiniz. Bir kahve içmeye sohbet etmeye bekleriz.Duyurular

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM