Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Efendioğlu Group’ta Neler Oluyor?

Efendioğlu Group’ta Neler Oluyor?
  • 18 Şubat 2020, 14:05

Efendioğlu Group’ta Neler Oluyor?

Uzun yıllardır sektöre hizmet veren Efendioğlu Group Adapazarı’nda güvenin tek adresi olmuştur.

 

Havaların soğumasıyla kışlık odun kömür ihtiyacının artması fiyatların da alabildiğine yükseldiği bir dönemde Sakarya Kömür, Sakarya Odun, Sakarya Kum ve Sakarya Nakliye hizmetleriyle Efendioğlu Group yüzleri güldürmeye devam ediyor. Kampanyalarımız ve ücretsiz nakliye hizmetimizle hemşehrilerimizin sınırsız hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Efendioğlu Group olarak Sakarya’da; Doğa Kömür, Alyak Kömür, Safi Kömür Sibirya Ceviz, Safi Kömür İthal Briket Kömür, Safi Kömür Portakal, Süper Karbon, Soma Kısrakdere Soma Kömürü, Süper Karbon, Tunçbilek Kömürü ile ithal ve yerli kömür çeşitlerini ile ürün yelpazesini genişletmiştir. Sakarya Kömür Efendioğlu Group firması Adapazarı’nda 20-25 kg. özel ambalajlarda veya istediğiniz kilogramlarda kömür alma imkanı da tanımaktadır.

 

Sakarya Odun Efendioğlu Group çeşitli boy ve ebatlarda odun çeşitleri odun kırpıntılarımız depolarımızda sizleri bekliyor.

 

Sakarya Kum inşaat firmaları için özellikle kum satışlarımız başlamıştır.

 

Sakarya Nakliye Efendioğlu Group olarak tüm ürünleri kamyon filomuzla yapmaktayız. Deneyimli şoförlerimiz ve güler yüzlü arkadaşlarımız ile müşteri memnuniyetini en düzeye taşımanın haklı gururunu taşımaktayız.

 

Efendioğlu Group www.efendioglugroup.com internet sitesiyle müşterilerine ürün çeşitleri hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetleriyle kaliteliyi en uygun fiyatlarla sunmak için sürekli araştırma ve ürün yelpazesini genişletmek için azimle çalışmaktayız. Bizlere 0 264 279 70 27 telefonlarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.



Duyurular

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM