Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Sakarya’yı Isıtan Firma

Sakarya’yı Isıtan Firma
  • 18 Şubat 2020, 14:04

Sakarya’yı Isıtan Firma

Havalar soğudu. Sımsıcak yuvalar için kaliteli yakıtları uygun fiyatlarla nereden alabiliriz? Bu sektörde en çok tercih edilen firma hangisi? Gibi sorulara cevap bulmak için yola çıktık.

 

Kısa bir kamuoyu araştırmasından sonra karşımıza Efendioğlu Group bünyesinde Sakarya Kömür Satışı, Sakarya Odun Satışı, Sakarya Kum Satışı ve Efendioğlu Nakliye firması çıktı. Müşterilerine güveni ve kazançlı alışveriş imkanı sunan firma güler yüzlü takım arkadaşları ile nakliye hizmetini de vermekte.

 

Sakarya Kömür Efendioğlu Group firması Adapazarı’nda 20-25 kg. özel ambalajlarda veya istediğiniz kilogramlarda kömür alma imkanı da tanımaktadır. Şöyle bir kömür çeşitlerine bakmak istedik. Doğa Kömür, Alyak Kömür, Safi Kömür Sibirya Ceviz, Safi Kömür İthal Briket Kömür, Safi Kömür Portakal, Süper Karbon, Soma Kısrakdere Soma Kömürü, Süper Karbon, Tunçbilek Kömürü ile ithal ve yerli kömür çeşitlerini bulabilirseniz.

 

Adapazarı Odun Efendioğlu Group Odun kırpıntıları odun çeşitleri ile satışları yapılmaktadır.

 

Adapazarı Kum Efendioğlu Group ülkemizde içeriği ve özellikleri en çok tercih edilen Adapazarı kumu satışlarını da gerçekleştirmektedir.

 

Adapazarı Nakliye Efendioğlu Group kamyon filosuyla müşterilerine hizmet vermenin haklı gurunu yaşamaktadır.

 

Efendioğlu Group www.efendioglugroup.com internet sitesiyle müşterilerine ürün çeşitleri hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetleriyle kaliteliyi en uygun fiyatlarla sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Sizlerle tanışmak için heyecanlılar.

 

Sizler de acele edin. Ücretsiz nakliye ve taksitli fiyatlarımızla fırsatları kapınıza getiriyoruz.Duyurular

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM