Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Yardım Kömürü Dağıtımı

Proje Açıklaması

Efendioğlu Group Yardım Kömürü Dağıtımı projesiyle insana hizmet etmek için sınır tanımıyor.

 

Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Sakarya Büyük Şehir Belediyeleri ile birlikte yürütülen Yardım Kömürü Dağıtımı projesiyle Efendioğlu Group özel ambalajlarıyla hazırlanmış kömürleri yardıma ihtiyacı olan ailelerin kapısına kadar dağıtmaktadır.

 

Böyle bir projede bulunmanın haklı gururu güler yüzlü elemanları ile Sakarya halkına sıcacık evler sunmak için katkıda bulunan firma hedeflediği insana yatırım düşüncesiyle hareket etmektedir.

 

Belediyeler ve Aile ve Sosyal Politikalar tarafından belirlenen ailelere Yardım Kömürü Dağıtımı projesiyle çok sayıda aile bu kışı sıcak geçiriyor. Firma olarak hazırladığımız yardım kömürlerinin dağıtımını keyifle adrese teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Yardım Kömürü Dağıtım Adapazarı Efendioğlu Group bizim için en güzel görevlerden birisidir. Bu projede yer almak mutlu insanlar görmek onlarla tanışmak hizmet etmek için gönüllüyüz.

 

Biz Efendioğlu Group olarak bütün gücü halkımızdan alıyoruz. Onların bize güveni bizi buralara kadar taşımıştır. Biz de bu güveni sarsmamak ve bayrağı daha ileriye taşımak için en iyiyi Sakarya halkına sunmak için çabalamaktayız. Tüm bunları yaparken ilk günkü heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden yeni güler yüzlü takım arkadaşları ile ailemizi genişleterek büyüyoruz.

 

Sakarya Yardım Kömürü Dağıtımı Projesi Efendioğlu Group belirlenen listeler dahilinde evlere teslim edilmektedir. 

 

Belediyeler ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının hazırladığı isimler ve adresler ile dağıtım gerçekleştirilir.

Başlangıç Tarihi
  • 29 Ocak 2020, 12:37
Proje Adı
Yardım Kömürü Dağıtımı
Proje Kategori
Tamamlanan projeler